On-line monitoring kotelny

On-line sledování vybraných parametrů v kotelně má důležitý vliv na rychlost provedené opravy v případě havárie.

V případě standardního provozu kotelny na nefunkčnost zařízení většinou přijde jako první uživatel, který zaznamená nedostatek tepla, nebo teplé vody. Pro předcházením takovýchto situací nabízíme on-line sledování parametrů kotelny, jako např. teploty vody v zásobnících, poruchy kotlů, zaplavení, únik plynu, atd.. V případě obdržení poruchového hlášení zajistíme v kontrolu servisním technikem a následnou opravu.

Technicky lze sledovat všechny kotelny (typy kotlů). Tedy od starých plamínkových až po moderní kondenzační kotle. Nehradíte počáteční investici do zařízení, pouze měsíční provoz. Cena za službu je závislá od množství a typu sledovaných parametrů a délce smlouvy o sledování. Pro malé kotelny se měsíční cena pohybuje mezi jedním a dvěma tisíci korun.

Kancelář:
Kamenická 653/50
170 00 Praha 7

Pro objednávku technika prosím volejte pevnou linku.

Telefon:
Pevná linka: 233 379 938
Mobilní telefon: 733 579 826

E-mail : info@seplyko.cz

Provozní doba kanceláře:
Po - Pá 8:00 - 16:30

Aktuality

Objednání servisu do 8.7.2018

2.7.2018

Vážení klienti, z důvodu letních dovolených je omezena možnost přijímání telefonických hovorů. Pro objednání servisu prosím využijte email, nebo pošlete sms. Ozveme se vám.

Děkujeme za pochopení.

Dotace na výměnu plynových kotlů

25.5.2018

Dotační program Čistá energie Praha 2018 je otevřen a jsou přijímány žádosti. Podmínky pro získání dotace zůstaly stejné, tedy až 20.000,- Kč při výměně starého plynového kotle za kotel kondenzační.

Jakou značku kotle si vybrat ?

8.8.2017

Bez nadsázky je možné tvrdit, že skutečným srdcem domova je plynový kotel.  Určitě je potřeba, aby byl kotel bezporuchový, optimálně výkonný a v dnešní době je třeba, aby byl pokud možno i co nejvíce ekologický. Při nákupu plynového kotle hraje rozhodující roli stanovení výkonu plynového kotle vs. tepelná ztráta objektu, způsob přípravy teplé užitkové vody, způsob a délka odvodu spalin a přívodu vzduchu a v neposlední řadě i vizáži a osobních preferencích. Kombinace všech těchto faktorů je složitým rozhodujícím procesem, na který nelze dát jednoznačný návod. Proto při výběru nového kotle doporučujeme osobní konzultaci v místě instalace.