Havarijní servis

Využijte našeho havarijního servisu a získejte rychlou a spolehlivou pomoc v případě poruchy Vašeho plynového kotle. Naše firma SEPLYKO s.r.o. se specializuje na profesionální záruční i pozáruční servis a opravy plynových kotlů.

S naším týmem zkušených techniků jsme připraveni vám poskytnout rychlou a spolehlivou pomoc v případě poruchy vašeho zařízení. Využíváme nejmodernější technologie a postupy, abychom zajistili bezproblémový a úsporný provoz vašeho plynového kotle.

Důležitost spolehlivého a kvalitního servisu Vašeho plynového kotle nemůže být přehlížena. Nevyžadujte zbytečně delší dobu opravy, která může vést ke zbytečně vysokým nákladům. S naším havarijním servisem se můžete spolehnout na rychlou a účinnou reakci na Vaši žádost o pomoc.

Kromě havarijního servisu se také specializujeme na pravidelné údržby plynových kotlů. Ty jsou nezbytné pro zajištění bezproblémového a bezpečného provozu vašeho zařízení. Naši technici jsou schopni identifikovat a opravit drobné poruchy dříve, než se stane větší problém, což Vám může ušetřit spoustu času a finančních prostředků.

Neváhejte a kontaktujte nás dnes pro zajištění spolehlivého havarijního servisu a pravidelné údržby Vašeho plynového kotle. Věříme, že naše služby vám pomohou udržet vaše zařízení v nejlepším možném stavu. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a pomůžeme vám s jakýmkoli dotazem.

Kancelář:
Kamenická 653/50
170 00 Praha 7

Pro objednávku technika volejte kancelář.

Telefon:
Mobilní telefon: 733 579 826
Pevná linka: 233 379 938

E-mail : info@seplyko.cz

Provozní doba kanceláře:
Po - Pá 8:00 - 16:30

Aktuality

Jakou značku kotle si vybrat ?

8. 8. 2019

Bez nadsázky je možné tvrdit, že skutečným srdcem domova je plynový kotel.  Určitě je potřeba, aby byl kotel bezporuchový, optimálně výkonný a v dnešní době je třeba, aby byl pokud možno i co nejvíce ekologický. Při nákupu plynového kotle pro domácí použití hraje rozhodující roli stanovení způsobu ohřevu teplé užitkové vody a s tím příslušný […]

Proč mít kondenzační kotel ?

5. 2. 2017

Výhodou kondenzačních kotlů je možnost úspory až 20 až 30 % ze spotřeby plynu určeného k vytápění (úspora je závislá na nastavené teplotě topné vody). Při znalosti průměrných ročních nákladů na vytápění plynem pak lze vcelku přesně stanovit úsporu nákladů při pořízení kondenzačního kotle. Při výměně staršího plynového kotle za kondenzační kotel je 99,9% případů rekonstruovat […]