Havarijní servis

Využijte našeho havarijního servisu a získejte rychlou pomoc v případě náhlé poruchy Vašeho plynového kotle.

Havarijní servis provádíme v pracovní i mimopracovní době. Při havarijním servisu lze ihned odstranit drobné závady, na které nejběžnější díly vozíme sebou. Rychlost odstranění ostatních závad záleží na dostupnosti náhradních dílů. Ta je u renomovaných značek velice dobrá i pro kotle, které přesáhnou desetiletou hranici po ukončení výroby.

Havarijní servis je zpoplatněn příplatkem dle našeho ceníku.

Kvalita

Náš servis provádíme ve vysoké kvalitě za použití originálních náhradních dílů.

Rychlost

Potřebujete-li rychlou opravu, objednejte si u nás havarijní servis.

Spolehlivost

Servisem plynových spotřebičů se zabýváme již přes 30 let.

Naše další služby

Naši technici mohou při pravidelných servisech identifikovat a opravit drobné poruchy dříve, než se stane větší problém, což Vám může ušetřit starosti a finanční prostředky.

SERVIS KOTLŮ

Provádíme záruční a pozáruční opravy plynových kotlů a plynových ohřívačů vody. Dále provádíme servisní (každoroční) prohlídky plynových kotlů.

Více →

REVIZE OPZ

Provádíme revize odběrných plynových zařízení, která by měla proběhnout jednou za tři roky. Při revizi jde o komplexní posouzení bezpečnosti plynového zařízení a související dokumentace.

Více →

INSTALACE

Realizujeme výměny starých plynových kotlů a zásobníků za nové kondenzační kotle. Spolupracujeme s vlastním i cizími kominíky.

Více →

Nejběžnější závady, které si zvládnete opravit sami:

Zkontrolujte, že přetlak v topné soustavě se pohybuje mezi 1 až 1,5 baru. Průtokové kotle mají většinou zařízení pro zvýšení tlaku v topné soustavě instalované zespodu. Kotle připojené na nepřímotopný zásobník a kotle elektrické mají dopouštění instalované individuálně.

Začněte kontrolou uzávěrů pod kotlem a u plynoměru. Ovládací páčky kohoutů směřují v otevřeném stavu v ose potrubí. Pokud máte jiný plynový spotřebič, např. sporák, ověřte zda hoří normálně. 

Pokud máte termostat ve kterém je nutné měnit baterie, zkuste je vyměnit, i když termostat výměnu ještě nesignalizuje.

Kontaktujte nás

Telefon: 733 579 826

WhatsApp: 733 579 826

info@seplyko.cz

Jméno a příjmení

Email

Telefon

Zpráva

Success

Váš formulář byl úspěšně odeslán!

Error

Váš formulář nebyl správně odeslán, zkontrolujte prosím výše uvedené údaje.