Servis a opravy kotlů

Provádíme záruční a pozáruční servis (pravidelné prohlídky a opravy) plynových kotlů a plynových ohřívačů vody. Opravy a servis provádíme po dohodě se zákazníkem od pondělí do pátku v době od 7.00 – 16.00 hod. Naší snahou je opravy provádět v maximálně krátkém čase. Opravy mimo pracovní dobu pouze po telefonické dohodě s příplatkem dle ceníku.

Provádíme záruční pozáruční servis a opravy plynových spotřebičů těchto značek:

ARISTON
BAXI
BUDERUS
DAKON
DE DIETRICH
IMMERGAS
JUNKERS
PROTHERM
THERMONA
VAILLANT
VIESSMANN

 

       beretta  Buderus     Dakon De Dietrich       Junkers   Thermona Vaillant viessmann

Kancelář:
Kamenická 653/50
170 00 Praha 7

Pro objednávku technika prosím volejte pevnou linku.

Telefon:
Pevná linka: 233 379 938
Mobilní telefon: 733 579 826

E-mail : info@seplyko.cz

Provozní doba kanceláře:
Po - Pá 8:00 - 16:30

Aktuality

Objednání servisu do 8.7.2018

2.7.2018

Vážení klienti, z důvodu letních dovolených je omezena možnost přijímání telefonických hovorů. Pro objednání servisu prosím využijte email, nebo pošlete sms. Ozveme se vám.

Děkujeme za pochopení.

Dotace na výměnu plynových kotlů

25.5.2018

Dotační program Čistá energie Praha 2018 je otevřen a jsou přijímány žádosti. Podmínky pro získání dotace zůstaly stejné, tedy až 20.000,- Kč při výměně starého plynového kotle za kotel kondenzační.

Jakou značku kotle si vybrat ?

8.8.2017

Bez nadsázky je možné tvrdit, že skutečným srdcem domova je plynový kotel.  Určitě je potřeba, aby byl kotel bezporuchový, optimálně výkonný a v dnešní době je třeba, aby byl pokud možno i co nejvíce ekologický. Při nákupu plynového kotle hraje rozhodující roli stanovení výkonu plynového kotle vs. tepelná ztráta objektu, způsob přípravy teplé užitkové vody, způsob a délka odvodu spalin a přívodu vzduchu a v neposlední řadě i vizáži a osobních preferencích. Kombinace všech těchto faktorů je složitým rozhodujícím procesem, na který nelze dát jednoznačný návod. Proto při výběru nového kotle doporučujeme osobní konzultaci v místě instalace.