Instalace

Nabízíme širokou škálu služeb spojených s instalací kotlů, které jsou přizpůsobeny potřebám domácností, firem a průmyslových objektů. V naší nabídce naleznete kotle různých výrobců, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Naše společnost klade důraz nejen na kvalitní instalaci kotlů, ale také na následnou údržbu a servis. Naši technici jsou vyškoleni v nejnovějších technologiích a metodech servisu, aby Vaše kotle fungovaly bez problémů a měly co nejdelší životnost. Naše společnost také poskytuje pohotovostní službu pro neplánované opravy a údržbu kotlů, aby byla Vaše spokojenost zajištěna i v případě nouze.

Snažíme se vždy vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků a proto nabízíme nejen instalaci kotlů, ale také jejich následné školení pro optimální využití.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro instalaci kotlů, údržbu a servis, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a pomůžeme vám s jakýmkoli dotazem.

Kancelář:
Kamenická 653/50
170 00 Praha 7

Pro objednávku technika volejte kancelář.

Telefon:
Mobilní telefon: 733 579 826
Pevná linka: 233 379 938

E-mail : info@seplyko.cz

Provozní doba kanceláře:
Po - Pá 8:00 - 16:30

Aktuality

Jakou značku kotle si vybrat ?

8. 8. 2019

Bez nadsázky je možné tvrdit, že skutečným srdcem domova je plynový kotel.  Určitě je potřeba, aby byl kotel bezporuchový, optimálně výkonný a v dnešní době je třeba, aby byl pokud možno i co nejvíce ekologický. Při nákupu plynového kotle pro domácí použití hraje rozhodující roli stanovení způsobu ohřevu teplé užitkové vody a s tím příslušný […]

Proč mít kondenzační kotel ?

5. 2. 2017

Výhodou kondenzačních kotlů je možnost úspory až 20 až 30 % ze spotřeby plynu určeného k vytápění (úspora je závislá na nastavené teplotě topné vody). Při znalosti průměrných ročních nákladů na vytápění plynem pak lze vcelku přesně stanovit úsporu nákladů při pořízení kondenzačního kotle. Při výměně staršího plynového kotle za kondenzační kotel je 99,9% případů rekonstruovat […]